امام ای همواره تأکید دارند که "جوان دانشجو باید مطالبه گر، پرانگیزه، پرنشاط، حاضر در صحنه و ناظر به مسائل کشور باشد که به فضل خداوند این روحیه امروز در میان دانشجویان وجود دارد.البته روحیه مطالبه گری و انتقاد در میان دانشجویان باید همراه بارعایت اخلاق و انصاف و حدود شرعی و پرهیز از بیان مطالبی باشدکه به آن علم و یقین وجود ندارد". ایشان در جای دیگری فرمودند: "امیدوارم این روحیه احساس تکلیف، مطالبه گری و انتقاد تا زمانیکه به عنوان مسئولان آینده کشور، مسئولیت ها را در دست میگیرید، درمیان شما باقی بماند زیرا اگر این گونه شود، کشور نجات پیدا خواهد کرد".

من جوانی هستم که به تازگی متوجه پشت پرده بعضی از این نرم افزارها و شبکه های اجتماعی شدم و میخواهم همه هموطنان عزیزم هم بدانند.

در حال حاضر شاهد آنیم که بسیاری از مردم بالاخص جوانان و نوجوانان، بیشترین و یا همه اوقات فراقت خود را در شبکه های به اصطلاح اجتماعی می گذرانند. از مهم ترین، پر مخاطب ترین و البته خطرناک ترین این نرم افزارها (بخوانید جنگ افزارها) می توان به تلگرام، واتس اپ و اینستاگرام اشاره کرد. و اما آیا میدانید این نرم افزارها متعلق به کدام کشورهاست؟

·        مالک واتس اپ، یک صهیونیست به نام زاکربرگ است؛ وی یکی از تاثیرگذارترین صهیونیست های جهان است، وی مالک فیس بوک و اینستاگرام نیز هست. زاکربرگ رسماً اعلام کرده است منکر وجودخدا است. وی سرورها ونسخه های کاملی از اطلاعات مبادله شده بین کاربران خود را در اختیار آژانس امنیت ملی آمریکا و رژیم صهیونیستی قرار می دهد.

·        مدیر سایت تلگرام نیز، پاول و نیکولای دروف هستند که مدیر سابق شبکه اجتماعی ویکی در روسیه نیز بودند. پاول که به زاکربرگ روسی و یا زاکربرگ دوم معروف است، به کمک مایکل میری لاشویلی، مدیر مالی قلعه دیجیتال، تلگرام را راه اندازی کرد. شرکت قلعه دیجیتال اکنون مدیریت مالی تلگرام را بر عهده دارد. مایکل میری لاشویلی میلیاردر صهیونیست روسی-گرجستانی و رهبر کنگره یهودیان روسیه و تاثیرگذارترین عضو کنگره جهانی یهود می باشد و در حال حاضر ساکن تل آویو است. سرور نرم افزار تلگرام نیز در کشور انگلیس و شهر لندن، آن هم بر سروری کاملاً دولتی سوار است.

ادامه مطلب

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها